Medieval Fantasy RPG
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Edward Granville

Goto down 
AutorZpráva
deadwind

avatar

Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 07. 11. 17

PříspěvekPředmět: Edward Granville   Tue Nov 07, 2017 7:46 pm

Edward Granville
Rasa: Člověk
Věk: 28 let
Výška: 186 cm
Hmotnost:
82 kg

Lokalizace: Roesaardské Impérium
Zařazení: Vojenská akademie Roesaardského Impéria
              Královská vojenská akademie
              Armáda Roesaardského Impéria
Hodnost: Kapitán

Příběh: Narodil se do rodiny obchodníků s masem. Pochází z rodiny dobrých mravů, spolu s jeho dvěma bratry už od útlého věku byli vedeni k disciplíně. Otec se zasadil o to, aby z nich vyrostli silní jedinci - materiál pro armádu, protože byl ovlivněn vojenskou propagandou. Císař se zasadil o budování silnější armády v návaznosti na jeho expanzivní politiku. Zhruba před dvaceti lety tedy Edward nastoupil na Vojenskou akademii, kde se učil zákadlním bojovým dovednostem. Bez špetky teorie a jakékoliv nauky se snažil prokousat léty strávenými vojenským drillem. Dost často musel v akademii bojovat o holé přežití, protože podmínky byli více než nelidské. Navíc po několika prvních měsících přestal potkávat své bratry a plně s nimi ztratil jakékoliv spojení. Dodržováním pravidel a režimu v akademii se v patnácti letech stal plnohodnotným rekrutem Rosaardského Impéria. Jeho první zařazení bylo v zásobovací četě, kde se staral o povoz s jídlem pro vojenskou posádku blízko hranic. Práce to byla deprimující a ubíjející. Nejhorší práce v armádě, která byla k dispozici. Chovali se k němu hůř než k žebrákovi, do stanoviště se vraceli většinou promoklý a promrzlý. Jejich jídlo bylo ještě horší než jídlo posádek a většinou ho dostávali nepravidelně. Z jisté smrti ho vytáhla až pobídka Královské vojenské akademie, kde se učili jen ti nejlepší důstojníci. Za tuto pobídku mohl vděčit svým rodičům, kterým velmi záleželo na tom, aby jejich syn nezapadl mezi obyčejné vojáky. Vedlo je k tomu také to, že Edward byl v té době poslední žijící syn. Jeho bratři padli kvůli špatným podmínkám jako většina obyčejných vojaků, které zužovalo špatné zacházení a nemoci.

Po vstupu do Královské vojenské akademie se jeho život úplně změnil. Vzhledem k tomu, že studenty se většinou stávali členové královských rodin nebo šlechticů, měl k dispozici veškerý luxus, který je uspokojoval. Pravidelné jídlo, teplo a úměrné zacházení mu pomohlo navrátit jeho původní duševní stav. Už nebyl pouhým robotem, který vykonával stejnou sekvenci na úkor vlastního zdraví. Královská vojenská akademie měla přesně opačné rozložení než klasická vojenský akademie - více přednáškek a vojenské teorie než fyzického výcviku. To dodávalo Edwardovi výhodu, nyní patřil mezi nejzdatnější. Stejně tak jeho bystrá mysl mu obstarávala výsluní mezi ostatními studenty. Jeho jediný problém byl jeho neurozený původ. To zavdávalo na to, že jeho hodnost po akademii nemůže být vyšší než kapitán. Přes jeho taktické dovednosti a schopné velení ho jeho spolužáci předběhli svým urozeným původem. Byli to oni, synové králů a šlechy, kdo po ukončení akademie dostávali do velení jednotlivých regimentů, kdežto on se musel smířit s pouhou kompanie o síle dvaceti mužů. Nejznámější spolužáci z jeho ročníku jsou plukovník Gerard Rousseau - velmi vzdálený příbuzný rodiny samotného císaře. Sám o sobě říká, že jeho rodina je císaři stejně vzdálená, jako Země Slunci. Dále pak plukovník Octave Boisclair, který je členem královské rodiny Boisclair a major Armand Pinneau, šlechtic ze zemí na pokroji pouště.

Akademii zakončil jako každý správní důstojník-obdržel několik striktních rozkazů a byl mu přidělen severní okruh působení. Obdržel také standartní důstojnickou výbavu včetně téměř bezvýznamného žoldu. Armáda tou dobou už nejspíše byla tak veliká, že spořádala velkou většinu císařského rozpočtu. V Roeesarde převezme pod velení svoji kompanii, kterou se pokouší poznat cestou na sever. Postupně zjišťuje, že zkušenosti této skupiny vojáku jsou daleko vyšší než jeho. To mu vyhovuje, protože narozdíl od jeho bojovníků on nepociťuje nutnost být v boji. Postupně uplatňuje velitelské znalosti a seznamuje svoji skupinu s budoucí vojenskou rutinou. Po putování dorazí k severní hranici, kde mají rozkazy hlídat a zároveň mapovat pohyby vojenských jednotek za hranicí. Je potřeba zmínit, že pozorovací činost je pro skupinu zkušených vojáků ubíjející a Edward postupně zjišťuje, že s sebou má bandu hrdlořezů a zabijáků malých dětí, kterou někdo navlékl do uniform. S každým dalším týdnem nervozita stoupá, až napětí vyeskaluje v otevřenou vzpouru dvou členů. Jednooký Andre a Pierre zvaný tříprstý se rozhodnou, že z hlídky odejdou do nedalekého města, kde celý večer hodujou a popíjejí. Edward je rozhodnutý je přivést zpět, avšak narazí na tuhý odpor obou členů posádky. Po delší potyčce je oba přemůže, avšak za cenu jejich životů. Pro posádku byl boj jejich kapitána významným osvěžením a rozhodnou se dále nerebelovat a pokračovat v činnosti. Edwarda smrt svých vojáků velmi zarmoutí a v noci ho provází noční můry a nespavost.

V závislosti na svém špatném stavu opouští svojí posádku a z improvizovaného ležení se přesouvá do nedalekého lesa, aby v něm bloudil. Projde možná několik kilometrů lesa bez jediného ohlédnutí a bez znalosti zpáteční cesty. Cestou je flustrován svým neúspěchem, lesem se ozývají pouze jeho vzliky a smrkání, jinak je všude hrobové ticho. Dostane se na mýtinu, kde uvidí obrovský měsíc v úplňku, který mu připadá tak blízký, že na něj může dosáhnout. Po chvilce se z blýzké tůně ozve zabublání a na hladinu postupně vystoupí vzhledem mladá elfka. Edward jako imperiální důstojník si je vědom, že jakékoliv jiné rasy mají být zatknuty a předvedeny před dvůr, avšak v jeho situaci, kdy byl kilometry vzdálený od své vlastní kompanie, si nemůže dovolit otevřeně bojovat s elfkou. Jeho ruka sice instinktivně sjela po rukojeti jeho meče, avšak po promylšení jí Edward opět pustí. Elfky jméno bylo Aluatis Stalkingwolf a byla to druidka, která obývala zdejší les. Edwardovo brek a zatemněná mysl byl důvod, proč se rozhodla se mu zjevit. Několika kroky po hladině dojde k nehybnému Edwardovi a pohladí ho po tváři jako malého kluka. Promlouvá k němu skrze myšlenky a hovoří svým jemným hlasem. Po chvilce uklidňování mu poví, že jeho osud není obyčejný a že v něm cítí magickou sílu, o které sám nemohl vědět. Edward se zalekne a pokusí se jí umlčet několika hbitými pohyby svého meče, načž se elfka rozplyne jako mlha.Edward s velkou dávkou štěstí vybloudí za svítání z lesa a navrátí se zpět ke své kompanii, která si během spánku nevšimla jeho nepřítomnosti. Od toho času v sobě Edward rozpoznává magický potenciál. Dokáže rozdělat oheň za pomoci kouzla a učí se na kamínkách lehkou telekinezi.

Jednoho dne ke kompanii dorazí posel s rozkazy. Ty přikazují Edwardovi vrátit se co nejrychleji do nejbližší pevnosti a tam očekávat rozkazy, což následně vykoná. V pevnosti je začleněn do pluku, který se začne účastnit několika velkých cvičení. Různé nácviky ofenzivních akcí a pochody připravují jednotky na nadcházející válku, čehož si je Edward vědom. Po pár měsících přichází vpád impéria do Manvemu a Edward s jeho kompanii se toho účastní. Je potřeba zdůraznit, že projdou několika boji, kde však impérium má obrovskou převahu a tak jejich životy nejsou nijak ohroženy. Zúčastní se nakonec i dobývání hlavního města, které proběhne taktéž hladce a oni tak mohou slavit. Edward je vyznamenán bezvýznamným oceněním a uvědomuje si, že by toužil po vyšší hodnosti, s kterou by mohl velet větší armádě.

Schopnosti: Jako voják byl vycvičen v akademii, má také nějaké zkušenosti v boji ve válce proti ostatním lidem. Důležité jsou jeho taktické znalosti a styl vedení boje.

Fyzické: Je spíše průměrný v boji s mečem - na úrovni imperiálního důstojníka. Je celkem rychlý s dýkou, kterou dokáže i celkem slušně házet.
Magické: Jeho magické síly jsou na úrovni hraničáře z Dračího doupětě.
1) Dokáže rozdělat oheň za pomoci magie
2) Dokáže vyvolat bílou holubici, která mu za pomoci své vize ukáže terén
3) Dokáže zacelit lehká zranění
4) Začal se učit lehkou telekinezi

Vybavení: Má klasický meč vyrobený v imperiální zbrojnici, dále pak dvě dýky(jedna je na viditelném místě za pasem, jedna je upoutána na pravé noze v pouzdru).

Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Edward Granville
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Leothria :: Informace :: Postavy-
Přejdi na: