Medieval Fantasy RPG
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Eldgrim Guthrumsson z Kaldrvergu

Goto down 
AutorZpráva
Aki_Maki

avatar

Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 06. 11. 17

PříspěvekPředmět: Eldgrim Guthrumsson z Kaldrvergu   Tue Nov 07, 2017 10:53 pm

Jméno
Eldgrim Guthrumsson

Rasa
Nordic

Pohlaví
Muž

Věk
22

Místo narození
Kaldrverg není jedno z klasických Severních osídlení. Jedná se totiž o flotilu. Celé obyvatelstvo žije na lodích a přejíždí z ostrovu na ostrov. Někde prodávají ryby, někde kradou, znásilňují a zabíjí. Kaldrverg má okolo 80 členů a hierarchie zde funguje jako všude jinde. Jedna větší loď, ve kterém bydlí náčelník se svojí rodinou a skupinou vyvolených. Flotila je silně rybářsky orientovaná. Ryby se tu jí prakticky každý den, na tisíc způsobů a ještě se stíhají prodávat a vyvážet po menších osídlení. Kvůli této tradici je Kaldrverg tak známý, že se jim ostatní Seveřani smějí, že jim neustále smrdí ruce od rybiny. Což je u většiny obyvatelstva pravda. Kaldrverg někde totálně nenávidí, ale jinde jsou zase naopak uznávaní bojovníci, protože se na Severu tenhle styl života vlastně dost uznává. Kaldrverg má tři lodě. Jejich barvy jsou bílá v kombinaci se zelenou.
Kaldrverg:
 

Něco o postavě/Povaha
Eldgrim je mladý, ambiciózní, nezkušený a arogantní. Měl to štěstí, že se nenarodil jako většina mladých lidí na Kaldrvergu do rodiny rybáře. Elgrimova rodina má u dlouhé roky privilegium, že se vždy nejstarší muž z rodiny stává osobním strážcem jarla, takže se Eldgrimovi dokonce dostalo té cti, že mohl vyrůstat na lodi jarla. Místní jarl má ohledně Eldgrima velmi smíšené pocity, jelikož mu připomíná sebe samotného, když byl mladý. Má velký respekt k jeho otci, který je jeho pravá ruka, a líbí se mu zápal, se kterým Eldgrim řeší věci. Ovšem, vidí mu i na očích, že by ho Eldgrim jednoho dne rád nahradil a to se mu opravdu nelíbí, protože by rád zajistil pozici pro svého syna, kterému však ještě není ani 15 let. Eldgrim jako každý složil přísahu svému jarlovi a dostal bronzový náramek. On k tomu ovšem dostal ještě od otce jejich rodinou sekeru. Od té doby dosáhl oficiálně plnoletosti a mohl s ostatními válečníky vyjíždět na raidy, které si Eldgrim velice užívá.

Historie
Elgrimův otec Guthrum vedl nájezdy do okolních zemí, kde se klasicky rabovalo, znásilňovalo a občas vraždilo. A jak to už bývá, jednou za rok se udělá delší nájezd, na kterém se nějaký ten čas pobude. A právě z takového nájezdu si Guthrum dovezl ženskou, která mu později porodila Eldgrima. Poté jí prodal, protože jí vlastně neměl vůbec rád, ztloustla a bylo zbytečné nějakou ženskou živit, když si sem tam někam zašel a užil si zadarmo. No, jejich rodina má ovšem na lodi dlouhou tradici a když uzná otec za vhodné, tak předá svému synovi tradiční zdobenou sekeru a jejich syn přebírá jejich roli strážce jarla. Jak už to tak bývá, Guthrum jednou přecenil své síly a přišel o pravé oko. To byl moment, kdy dvacetiletému Eldgrimovi předal sekeru. Eldgrim už dva roky plní své poslání, ale on i jarl cítí, že tento ambiciózní mladík nehodlá zůstat strážce napořád. Zvlášť, když se jarlovi nepoštěstilo a má 19ti letou, všemi neúspěšně obletovanou a zřejmě jedinou dívku, kterou Eldgrim v jejich společenství nezískal, dceru a pouze 12ti letého syna. Takže otázka je, co teď? Momentálně je Kaldrverg na cestě do většího Severského města, aby klasicky udělali zásoby věcí, které si na moři nenajdou, nebo někde neukradnou.

V čem je dobrý/Schopnosti
Je velmi zdatný v zacházení se sekerou.
Dostane každou, vlastně skoro každou, čičinu.
Jako každý v Kaldrvergu je velice zdatný námořník a na lodi je jako, vlastně úplně, doma.

V čem dobrý není/Slabiny
Nemá žádné vzdělání, prošel si školou života.
Je prostě moc greedy, nezkušený a podceňuje své nepřátelé.

Nějaké ambice
Stát se jarlem flotily Kaldrverg.
Nepotřebuje nutně sjednotit celý Sever, ale chce být znám po celém Severu, minimálně.

Zajímavosti
Členové Kaldrvergu mají na svém štítu zeleného mořského draka na bílém poli.

Vzhled
VZHLED:
 

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Eldgrim Guthrumsson z Kaldrvergu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Leothria :: Informace :: Postavy-
Přejdi na: