Medieval Fantasy RPG
 
PříjemPříjem  CalendarCalendar  FAQFAQ  HledatHledat  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 
 

 Arendar Gwynnson

Goto down 
AutorZpráva
Redí

avatar

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 07. 11. 17

PříspěvekPředmět: Arendar Gwynnson   Tue Nov 07, 2017 4:06 pm

Jméno:  
      Arendar Gwynnson

Rasa:  
      Člověk - seveřan

Pohlaví:
      Muž

Věk:  
     32 let

Místo narození:  
     Vesnice jménem Baralim - Nachází se daleko na severu. Běžný člověk se tam nikdy
nedostane, ať už proto, že o ní málo kdo ví a nebo kvůli špatným přírodním podmínkám.
Mezi Baralimem a další vesnici totiž stojí nelítostný les, kde se dá jednoduše ztratit.
Také tam žije hladová zvěř.

Povaha:
     Arendar je ještě docela mladý seveřan s jasně daným cílem - je plný odhodlání a ví, že aby si svoji vizi dokázal splnit, musí si ušpinit ruce. Je velmi vytrvalý. Ví, že nic nedostane zadarmo.
Je také velmi odvážný, někdy až moc. Kdyby nebyl, tak by nikdy nešel za tím, čemu se rozhodl obětovat celý svůj život. Není to ale tak, že by nebyl schopný ustoupit z jasně prohraného boje.
Myslí si, že má docela dobrý smysl pro humor. Rozhodně to není ten typ člověka, co by byl pořád vážný.
Jeho největší slabinou je to, že nemá moc zkušeností. To samo o sobě by nebyl moc velký problém, ale Arendar si to nepřipouští - neustále se tváří jako by měl všechno pod palcem. Kvůli tomu by se mohl dopustit vážných chyb.

Historie:

Nic zajímavého v Arendarově historii nehledejte. To zajímavé se teprve stane. Nicméně i přesto je tu něco, o čem bychom mohli mluvit. Proč se vlastně Aren rozhodl k tomu, že svůj život odevzdá právě takovému velkému cíli jako je sjednocení celého Severu.
Jeho děda byl válečník. Bojoval spoustu bitev a přežil jich mnohem víc, než jich přežít měl. Když byl Aren malý, slýchal spoustu příběhů o odvaze a nezlomném odhodlání. Válečníci tady na severu byli jiní, než kdekoliv jinde ve světě. Smrt zde byla mnohem víc přirozená. Od malička se s ní setkáváte a víte, že jednoho dne si přijde i pro vás a nikdo s tím nemůže nic udělat. Tak to prostě je. A obětovat se pro svého jarla - svůj lid, bylo naprosto běžné.
Arendar si vyslechl příběhy o velkých bojovnících - o těch, se kterými jeho děd bojoval, ale i o těch, proti kterým stál.
Byl to právě on, kdo v Arenovi probudil tuhle myšlenku, že by toho mohli dokázat mnohem víc, kdyby nebojovali proti sobě, ale spojili síly a postavili se skutečnému nepříteli. Mohli by být králi mezi králi.
Aren se rozhodl, že chce být tím, kdo tohle dokáže. Začal na sobě pracovat. Vzdělával se, jak jen mohl. Od dědy se učil o jiných klanech a jejich vůdcích. Vydával se sám do lesa, aby čelil strachům, kterým se normální lidé vyhýbali. Našel svoji odvahu, kterou bude potřebovat k tomu, aby se z něj stal muž, který se z něj stát má.


V čem je dobrý / Schopnosti:
• Arendar je dobrý bojovník s mečem - Jeho otec, který byl vůdcem vesnice, ho s ním učil už od malička, takže si dokáže poradit.
Přirozené charisma - Arendar je sympatický muž s příjemným úsměvem. Vypadá jako někdo, s kým si chcete popovídat u piva.
Lov byl přirozeným způsobem, jak si ve vesnici obstarat potravu. Nikde nic pořádně nerostlo, takže Arendara naučili, jak střílet z luku na všemožnou lesní zvěř. Také umí dělat pasti na zajíce.
• Umí jezdit na koni. Ve vesnici jich nebylo moc, ale jako syn vůdce vesnice měl občas nějaké ty bonusy.

V čem dobrý není/ Slabiny:
• Jak už je uvedeno výše - Arendar je nezkušený. Nikdy nebyl ve světě a většinu věcí, co zná, má z vyprávění.
Není žádný mistr zbraní - hodně dobře umí bojovat jen s mečem. Kdyby se mu do ruky dostalo něco jiného, nejspíš by se tím dokázal ohnat, ale nevěděl by přesně, jak tomu přizpůsobit celé svoje tělo. S každou zbraní se totiž bojuje jinak. Arendar by musel trénovat, aby se naučil bojovat třeba s válečným kladivem nebo se sekerou.
• Jeho další slabinou jsou ženy - dalo by se říct, že Arendar by svojí přítomností nejradši potěšil každou pěknou slečnu, kterou potká.

Nějaké ambice:

• Jeho hlavním snem je sjednotit celý Sever pod jednoho vůdce - krále.
• Mezi jeho menší cíle patří -

- Nechat si ukovat unikátní meč a zbroj.
- Chtěl by, aby ho na bojišti poznali už jen díky tomu. A aby se ho jeho nepřátelé báli. Aby jeho jméno něco znamenalo.
- Najít si ženu a mít s ní děti (což je docela naivní, vzhledem k tomu, že se otáčí za každou sukní.)

Zajímavosti:

• Na pravém spánku má velkou jizvu, kterou získal od zbloudilého vlka, který napadl jejich dobytek. Arendar se ho pokoušel zahnat a při tom přišel ke zranění.

Vzhled:

Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Arendar Gwynnson
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Leothria :: Informace :: Postavy-
Přejdi na: